May 14, 2021

www.antalyarentacar-tr.com

Antalya rent a car araç kiralama
Araç kiralamanın avantajları

Antalya havalimanı rent a car
Antalya havalimanı rent a car limitsiz olarak müşterilerine sunmuş olduğu araç kiralama hizmeti, özellikle uzun süreli kiralamalarda büyük önem kazanmıştır.

Söz konusu olan bu hizmette kiraladığınız aracın günlük kilometre limiti bulunmaz, dolayısı ile aşan kilometreler için ayrıca hiç bir ücret talep edilmemektedir.Antalya havalimanı rent a car Limitsiz kilometreli hizmeti kullanılarak kiralanmış olan araçların bakımlarının yetkili servislerde zamanında yapılmış olması, aracın yeni model ve güvenilir bir araç olması bu hizmette büyük bir önem taşımaktadır. Bunun dışında kiralama yapacak olan müşterinin de aktif olarak ehliyetini belli bir süredir kullanması gerekmektedir. Nüfus cüzdanı ve sürücü belgesi ile gelen müşteriler, diledikleri marka ve modeldeki aracı sorunsuz bir şekilde alabilecektir. Bundan sonraki süreç içerisinde deneyimli çalışanlarımızdan her türlü yardım ve desteği istediğiniz zaman talep edebilirsiniz.

Araç satın almaktansa, uzun süreli kiralama yapmak, sizlere her zaman ekonomik açıdan fayda sağlamaktadır. Bu noktada önemli olan, Antalya havalimanı rent a car sayesinde güvenli ve konforlu bir araç kiralamaktır. Antalya havalimanı rent a car hizmetinde süre, en az 24 saat olarak belirlenmiştir. Uzun süreli araç kiralama işlemi ise, aylık periyotlar şeklinde yapılır ve haftalık ya da günlük kiralamalara göre çok daha uygun bir fiyat politikası ile müşterilere sunulur. Bir araca, limitsiz kilometre ile kiralama hizmeti vermek, aynı zamanda Antalya rent a car firmasının o araca duyduğu güvenin de bir işareti anlamına gelmektedir. Eğer, kilometre sınırlaması olan bir araç kiralayacaksanız, aracın güvenliğinden şüphe duymanız gerekmektedir. Çünkü normal şartlara bakıldığı zaman, bakımlı bir araç 24 saat boyunca kullanılabilmektedir.
Müşterim memnuniyetini ve güvenliğini daima ön planda tutan Antalya havalimanı rent a car firması bünyesinde bulunan bütün kiralık araçlar, limitsiz kilometre ile kiralanmaktadır. Aynı zamanda Antalya havalimanı rent a car filosunun tümünün bakımları periyodik olarak yapılmakta ve eskiyen araçlar da vakit kaybetmeden yenilenmektedir. Antalya rent a car filosunda isteğinize göre lüks segmetten ekonomik segmetlere, panelvan çeşitlerinden minibüse kadar pek çok araç bulunuyor. Antalya rent a car havalimanı filosunu müşterilerinin talepleri doğrultusunda sürekli geliştiren firmamız içerisinde, araçların çoğu dizel yakıt ile çalışmaktadır. Böylelikle bu araçlar yüksek kilometre ile çalışmaya uygun olarak sizlere sunuluyor.

Antalya, Türkiye’nin en önemli turizm kentlerinden bir tanesidir. Dolayısı ile Antalya rent acar isteği de müşteriler tarafından oldukça fazla tercih edilmektedir. Araç hayalinizden vazgeçmeden önce mutlaka Antalya rent a car filosunu tercih etmelisiniz. Ulaşım olanakları ve denize yakınlığı sebebi ile en gelişmiş kentlerden bir tanesi olan Antalya aynı zamanda uluslar arası hizmet veren bir hava yolu ulaşım ağına da sahiptir. Antalya rent a car firması olarak 24 saat açık hava alanı araç kiralama ve şehir içi araç kiralama hizmeti veriyoruz. Antalya rent a car filosu içerisinde günlük kullanabileceğiniz binek araçlar bulabileceğiniz gibi, lüks modellerden de tercih edebilirsiniz.

Antalya rent a car filosunda kiralama standartlarında, normal sınıf araçlar için 22 yaş ve en az iki yıllık ehliyet şartı aranırken, lüks araçların kiralanmasındaki sınır ise 25 yaş sınırlamasına sahiptir. Müşterilerden gelen talepleri dikkate alan Antalya rent a car firması, Antalya’da faaliyetlerini yürütmektedir. Bu büyük talepleri karşılıksız bırakmamak için de her kesime ve her ihtiyaca hitap eden, oldukça geniş olan Antalya rent a car filosu ile müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktayız. Bazı hususlarda, araç ve genel anlamda müşterileri bilgilendirmek bizim görevimizdir. Bunun için ise, müşterilerin aklına gelebilecek her türlü soruya buradan cevap verme gayreti içerisinde güvenilir bir hizmet veriyoruz.

Ayrıca Bknz; https://www.antalyaarmarentacar.com/tr/antalya-otogar-rent-a-Car

Antalya rent a car

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

pubg mobile uc | Lastik fiyatları | metin2 pvp server | ko-cuce | kepez duvar kağıdı | ehliyet sınav soruları çöz | leke kremi