May 14, 2021

www.antalyarentacar-tr.com

Antalya rent a car araç kiralama
reflektör

Firmamız tarafından kiraya sunulan araçların periyodik bakımları aksamadan yapılmaktadır.Düzenli olarak bakım,muayene,sigorta,kasko v.s gibi bakımları ve yenilenmeleri aksatılmadan firmamız tarafından yapılmaktadır.

Müşterilerimizin güven içerisinde seyahat etmeleri için araçların bakımları konusunda olabildiğince dikkatli ve özenli davranmaktayız.

Sizlerin güvenliği ve sorunsuz seyahat etmeniz bizler için önemli.

reflektör

reflektör

Firmamızdan kiraladığınız herhangi bir araç ile seyahat ederken,istenmeyen bir arıza ile karşılaşırsanız,lütfen öncelikle trafiği engelmeyecek ve herhangi bir kazaya sebebiyet vermemek için aracı imkanınız varsa en sağ şeridin dışına çekiniz.Trafik kurallarına uygun şekilde,dörtlü ikaz ışıklarını, reflektör v.s gibi önlemlerinizi alınız ve araçdan inmiş durumdaysanız lütfen öncelike aracın kapılarının kapalı olduğundan emin olunuz ve yolun sol kısmında değil,sağ şeridin dışında yaya kaldırımı tarafında durunuz.Daha sonra müşteri hizmetlerimizi durumdan haberdar ederek,durum hakkında bilgi veriniz,müşteri hizmetlerimizin yönlendirmesi neticesinde hareket ediniz.

Herşeyden önce sizlerin can güvenliği bizler için önemli.

Müşterilerimize hayırlı yolculuklar dileriz.

 

Antalya araç kiralama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

pubg mobile uc | Lastik fiyatları | metin2 pvp server | ko-cuce | kepez duvar kağıdı | ehliyet sınav soruları çöz | leke kremi