April 12, 2021

www.antalyarentacar-tr.com

Antalya rent a car araç kiralama
rent a car

Rent a car nedir?

Rent a car ingilizce olmakla beraber Ülkemizde de kullanılmaktadır.Rent a car Türkçe karşılığı araç kiralama / araç kiralamak anlamlarına gelmektedir.Ülkemizde bir çok firma şirket isimlerinde araçkiralama yerine Rentacar kullanmayı tercih etmektedir.

Rent a car nedir için kısa açıklamadan sonra,biraz daha geniş anlamda bakarsak!

Şirketler araçları satmak yerine kişilere günü birlik veya belirli bir süre için araçları kullanma hakkı sunmaktadır.Kişiler bu şirketlere giderek,istedikleri gün süresince belirli bir ücret karşılığında aracı kiralamaktadırlar ve belirlenen süre boyunca aracı kullanabilmektedirler.

Avrupa’da bir çok ülkede saatlik de kiralanmaktadır.Fakat,Türkiye’de en az bir günlük olarak araç kiralanmaktadır.Bir gün veya daha fazla süreler için araçlar kiralanmaktadır.

rent a car

rent a car

Rent a car işlemi için,Türkiye’de en az 2 yıllık ehliyet sahibi olmanız ve en az 22 yaşında olmanız gerekmektedir.Bunun haricinde Rent a car firmaları kendi şartlarına göre kira şartlarını belirlemektedir.

Rent a car ile belirli ücret karşılığında araç ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Rentacar ile bir çok avantaja sahip olmaktasınız,araç bakımı yaptırmazsınız,muayene,sigorta ve kasko gibi işlemleri yapmazsınız.

Size araç ile keyfinize bakmak ve işlerinizi halletmek kalıyor.

 

 

 

 

 

Rent a car

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

pubg mobile uc | Lastik fiyatları | metin2 pvp server | ko-cuce | kepez duvar kağıdı | ehliyet sınav soruları çöz