April 12, 2021

www.antalyarentacar-tr.com

Antalya rent a car araç kiralama
rent a car sözlemesi

Belirlenen süre için kişilerin kullanımına sunulan araçların,Rent a car firmaları ve kiralayan kişi arasında kiralandığına dair ayrıca içerisinde kiralayan ve kiraya veren firmanın yükümlülüklerinin bulunduğu,kiralama şartlarının ve detaylarının bulunduğu tarafların imzası ile onaylandığı evrak Rent a car sözleşmesi olarak bilinmektedir.

 

Oto kiralama sözleşmesi hakkında bir kaç ip ucunu ve bilinmesi gerekenleri sizler için paylaştık.

Araba kiralama sırasında yapılması zorunlu olan bu sözleşme her iki tarafında haklarının korunmasına yöneliktir.Sözleşme imzalandığı tarih ile kira bitim süresine kadar geçerlidir.Bu süre içerisinde sözleşmede belirtilen yükümlülükler ve hak sahipliği yazılı olarak korunma altına alınmış olmaktadır.

Kiracı ve kiraya veren;Rent a car sözleşmenin gerekliliklerini taşımak zorundadır.Sözleşmeye uyulmaması neticesinde sözleşme gereği yaptırımlar bulunmaktadır.

rent a car sözlemesi

rent a car sözlemesi

Sözleşme imzalandığı andan itibaren her iki tarafda sözleşmenin koşullarını kabul etmiş sayılmaktadır.Ve ileride olabilecek herhangi bir anlaşmazlıkda sözleşme delil olarak kullanılmaktadır.

Oto kiralama Sözleşmesi her iki tarafında haklarının koruma altına alınmasını sağlamaktadır.

Aracı kiralama işleminden sonra muhakkak sözleşmenin bir nushasını kiracıya verilmelidir ve kiracı bir nushasını almalıdır.Herhangi bir trafik kontrolünde trafik memurlarına kiracı sözleşmeyi göstermelidir.

Sözleşme olmadan arac kiraya verilememelidir ve kiralanmamalıdır.

Ayrıca (bknz; https://www.antalyarentacar-tr.com/kiralama-sartlari )

 

Antalya rent a car

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

pubg mobile uc | Lastik fiyatları | metin2 pvp server | ko-cuce | kepez duvar kağıdı | ehliyet sınav soruları çöz