May 14, 2021

www.antalyarentacar-tr.com

Antalya rent a car araç kiralama
antalya havalimanı rent a car

 Yurt dışı rezervasyonlarınızda erken rezervasyon indirimi ile daha uygun fiyata rentacar hizmeti sunuyoruz.

Yurt dışında yaşayan Türk vatandaşlarımız tatillerini geçirmek için Türkiye’nin gözde tatil şehirlerinden birisi olan Antalya’yı tercih etmektedirler.Antalya Otellerinde çok dan rezervasyon yaptıran tatilciler,Türkiye’ye her zaman araçları ile gelememektedirler.Ve Tatilleri süresince bir araca ihtiyaç duymaktadırlar.

Yurt dışı rent a car rezervasyonu

Yurt dışı rent a car rezervasyonu

Yurt dışında yaşayan Türk vatandaşlarımız tatillerini geçirmek için Türkiye’nin gözde tatil şehirlerinden birisi olan Antalya’yı tercih ettiklerinde,ihtiyaç duydukları aracı Türkiye’ye gelmeden önce firmamızdan rezervasyon yaptırarak kiralayabilmektedirler.

Yurt dışından rent a car rezervasyonu için Tatilinizden on gün  veya bir  hafta öncesinden Müşteri hizmetlerimiz ile veya web sitemizden online rezervasyon ile aracınızı kiralayabilirsiniz.

Yurt dışından araç kiralama ile erken rezervasyon indirimlerimizden faydalanabilirsiniz.Zaman zaman düzenlenen kampanyalarımızın haricinde olan ve sürekli kampanyalarımız dahilinde bulunan erken rezervasyon indirimi ile daha uygun fiyata indirimli şekilde yurt dışı rent a car ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Almanya,Belçika,Hollanda,ingiltere ve daha bir çok ülkeden Türkiye’ye tatile gelen tatilcilerimize,tatilleri süresince kullanabilecekleri araçları Antalya havalimanı rent a car hizmetimiz ile havalimanında teslim etmekteyiz.Dilerseniz,istediğiniz bir adrese veya otelinize aracınızı getirerek orada size kiralık aracı teslim etmekteyiz.

Herhangi bir konuda bilgi almak için müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçiniz.

 

Rent a car

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

pubg mobile uc | Lastik fiyatları | metin2 pvp server | ko-cuce | kepez duvar kağıdı | ehliyet sınav soruları çöz | leke kremi