May 14, 2021

www.antalyarentacar-tr.com

Antalya rent a car araç kiralama
antalya rent a car

Adrese teslim Antalya rent a car hizmeti veren firmamız, alanında hizmet veren pek ok firmaya göre piyasanın daha uygun koşullarında kaliteli hizmeti siz müşterilerine sağlamaktadır. Büyük bir özveri ile çalışmalarına devam eden firma, uzun süredir bu sektörde yer alıyor. Bu durum firmamızın sektöre ve müşterilerden gelebilecek herhangi soru ve sorunlara hakim olmasını destekliyor. Bu tecrübesini siz değerli müşterileri ile paylaşan adrese teslim araç kiralama firmamız, Antalya’da hizmet veriyor.

İhtiyacınız olduğu an Antalya rent a car hizmetinizde.

Genellikle yaz döneminde turizm amaçlı tercih edilen Antalya ve ilçeleri, nüfus yoğunluğu ile karşılaşıyor.

Tatil amaçlı ya da iş gezisi amaçlı gelen çoğu kişi, kendi aracından ziyade otobüs ya da uçak gibi ulaşım araçlarını tercih ediyor. Bu bağlamda şehir içerisinde dolaşmak için toplu taşıma araçlarını kullanmayı tercih etmeyen herkes adrese teslim yapabildiğimiz Antalya rent a car hizmetimizden kolaylıkla faydalanabilir. Otelde, pansiyonda, havaalanında ya da otogarda nerede olursanız olun, rezervasyon yaparak ya da iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak istediğiniz bölgeye aracı yönlendirebilirsiniz. Araç kiralama alanında herhangi bir soru ya da sorununuz olduğu zaman bizi aramanız yeterlidir. Profesyonel çalışanlarımız bu alanda bize yönelteceğiniz soruları en iyi şekilde yanıtlayacaktır.

antalya rent a car

antalya rent a car

Her firmadan araç kiralanmayacağını tahmin eden müşterilerimizin güvenini, bu güne kadar hiç sarsmadık. Müşteri memnuniyeti odaklı yönettiğimiz işimizde her zaman önceliğimiz müşterilerimiz olmuştur. Bu yüzden aracı kiralama sürecinde de önce sizin güvenliğiniz için bazı şartları sizden talep etmekteyiz. Her firmada olduğu gibi bizim firmamızda da araç kiralayabilmeniz için bazı koşulları yerine getirmeniz gereklidir.

Antalya rent a car firmamızdan araç kiralamak için,en az 22 yaşında olmanız ve ehliyetinizin iki senelik olması aracı kiralamanız için yeterli koşullardır. Tabi ki bunun dışında trafik kurallarına uymanız, aracı doğru kullanmanız ve alkol almamanız da hem siz hem de araç için iyi olacaktır. Alkol ya da trafik suçundan dolayı yapılacak olan kaza ya da çarpmalardan firma sorumlu değildir. Araç arızası ve aracı kiralayan müşterinin dışında oluşan bir kazada aracın sigorta ve kaskosu her zaman müşterinin arkasındadır. Tüm bu şartlar doğrultusunda aracı kiralayabilirsiniz.

Antalya rent a car

2 thoughts on “Antalya rent a car”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

pubg mobile uc | Lastik fiyatları | metin2 pvp server | ko-cuce | kepez duvar kağıdı | ehliyet sınav soruları çöz | leke kremi