April 12, 2021

www.antalyarentacar-tr.com

Antalya rent a car araç kiralama
bilinmesi gerekenler

Araç kiralama da bilinmesi gerekenler,bir araca ihtiyacınız var ve bu ihtiyacınızı oto kiralama firmalarından karşılamak istiyorsunuz.İşte bu noktada dikkat edilmesi gereken ve bilmenizde faydası olan bir kaç ip ucunu sizlerle paylaşıyoruz.

Zaman,zaman herhangi bir sebepden dolayı araç kiralama ihtiyacı duyulmaktadır.Tatil esnasında veya iş seyahati esnasında bir çok kişi araca ihtiyac duymaktadır.Ve bu ihtiyacını Rent a car firmaları yani oto kiralama şirketleri ile karşılamaktadırlar.Günümüzde,araç kiralamak için bir çok hizmet veren firma bulunmaktadır.Bu kadar firma olması aracı kiralamak isteyen kişiye bir çok alternatif seçenek sağlamaktadır.

bilinmesi gerekenler

bilinmesi gerekenler

Şehir içi işlerde, aracı olmayan veya bir sebepden dolayı aracını kullanmak yerine kiralamayı tercih edenler kiralama firmalarına başvurmaktadır.Bir günlük veya daha fazla günler için rahatlıkla araç kiralanabilinmektedir.

Aynı şekilde,gidilen tatil beldelerinde veya iş için gidilen şehirlerde,aracı ile gitmeyen kişilerinde tercihi oto kiralama şirketleridir.Bu şirketler hızlı bir şekilde aracı tahsis etmektedir.

Herhangi bir şirketden kiralamak istediğiniz aracı,kiralamadan önce dikkat etmeniz gereken bir kaç husus bulunmaktadır.

İşte bilinmesi gerekenler.

Aracı kiralamaya gittiğiniz zaman yanınızda mutlaka ehliyet belgenizin olduğundan emin olmalısınız.

Ayrıca kimliğinizide yanınızda bulundurmanızda fayda var.

Kiralamak istediğiniz aracın bakımlarının yapılıp yapılmadığını kiraya veren firmaya sormalısınız ve teyit ettirmelisiniz.

Aracın,herhangi bir dış hasarı bulunup bulunmadığını şirket çalışanı ile beraber kontrol etmeli ve eğer hasar var ise bunu belirtmelisiniz.

Aracın,yedek lastik ve bulundurulması zorunlu olan,ilk yardım çantası v.s gibi zorunluluk gerektiren malzemelerin olup olmadığını kontrol etmenizde yine fayda bulunmaktadır.

Aracın kasko ve sigortasının olup olmadığını öğrenmelisiniz.

Mutlaka kiralama sözleşmesini kontrol etmelisiniz.Ve kiralayan kişinin yükümlülüklerini okumalısınız.

Eğer aracı kullanacak birden fazla yani iki kişi ise,bunu belirtmeli ve ikinci bir şoför olarak sözleşmede belirtilmelidir.

Bazı firmalar,bazen yeterli aracı bulunmadığından dolayı kendilerine ait ve kiralamaya musait olmayan araçları vermektedirler.Bu tür bir durumla karşılaştığınız zaman bunu kabul etmemelisiniz.

Araç kiralamada güvenilir firmaları tercih etmeniz sizin yararınıza olacaktır.Güvenilir firmalardan hizmet aldığınız zaman sizlerin hakları her zaman için o firma tarafından öncelikli olmaktadır.Müşteri önceliğini benimseyen şirketler ile çalışmak her zaman için sizlerin avantajına olacaktır.

Aryıca bkn; antalya rent a car yaz kampanyası

Antalya araç kiralama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

pubg mobile uc | Lastik fiyatları | metin2 pvp server | ko-cuce | kepez duvar kağıdı | ehliyet sınav soruları çöz