April 12, 2021

www.antalyarentacar-tr.com

Antalya rent a car araç kiralama
rent a car

Güvenilir ve hızlı bir araç kiralama firması mı arıyorsunuz?

Antalya oto kiralama firması tam isteklerinize uygun bir tercih olacaktır.
Antalya, kış aylarında iş ve kişisel seyahatler, yaz aylarında ise turizm amacı ile yüzlerce kişi tarafından ziyaret ediliyor. Birbirinden güzel tarihi ve doğal mekanlara ev sahipliği yapan şehir, özellikle yaz döneminde kalabalık olması ile de dikkat çekiyor. Son dönemlerde insanlar şahsi araç almaktan uzak durmaktadır. Bu durumun sebepleri arasında, araçların bakımlarının, yakıtının, kasko ve sigorta masraflarının pahalı olması yer alıyor. Son dönemde en fazla gelişen pazar alanlarından olan araç kiralama, araç alamama sorununa bir çözüm olarak da kabul edilebilir. Antalya oto kiralama firması sayesinde portföyde bulunan araçlar arasında bir tanesini seçerek, istediğiniz süre kadar aracı kiralayabilirsiniz. Üstelik sigorta masrafları, kasko ve araç bakım masrafları da firma tarafından karşılanmaktadır.

antalya oto kiralama

antalya oto kiralama

Yenilikçi bir firma olarak hizmet vermeye devam eden oto kiralama Antalya firması, aracı kiralayacak olan bireylere bir takım şartlar sunuyor. Bu şartlar arasında, aracı kiralayıp kullanacak olan bireyin, ehliyete sahip olması, ehliyeti en az 3 sene kullanıyor olması, belli bir yaş sınırını geçiyor olması gibi şartlar yer alıyor. Bu şartlara uyum sağlayan herkes, Antalya oto kiralama firması sayesinde, istediği aracı kiralayabilmektedir. Tabi ki müşterilerin de aracı kiralamadan önce kiralamak istedikleri araçların bakım, muayene, kontrol ve sigortalarının yapılıp yapılmadığını kontrol etmeleri gerekir. Güvenilir bir firma olarak, bünyemizde bulunan tüm araçların bakım, onarım ve diğer kontrol gerektiren işlerini zamanında yaptırmaktayız.
Araç kiralamak isteyen müşterilerimiz, minimum 24 saat olacak şekilde istedikleri araçları oto kiralama Antalya firmamıza gelerek kiralayabilmektedir. 24 saatin üzerinde kiralanması istenen araçlar için, süre bazlı ücretlendirme yapılmaktadır. Eğer 1 ay ve daha uzun süre araç kiralaması talep ediliyorsa, bu durumda uygun tarifeler de kullanıcılarımıza sunuluyor. Antalya oto kiralama Firmamızı araç kiralamak için tercih ettiğiniz taktirde, tecrübeli çalışanlarımız tarafından her konuda bilgilendirileceğinizi belirtmemizde fayda var. Karşılıklı şartlara uyum sağlandığı taktirde, hem araç kiralama firması hem de aracı kiralayan sürücü, teorik olarak bir güvenlik sağlayıp, anlaşmaya varacaktır.

Antalya oto kiralama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

pubg mobile uc | Lastik fiyatları | metin2 pvp server | ko-cuce | kepez duvar kağıdı | ehliyet sınav soruları çöz