April 12, 2021

www.antalyarentacar-tr.com

Antalya rent a car araç kiralama
oto kiralama kasko

Hususi araçlarda her ne kadar kaskonun olması önemli ise oto kiralamada kiralanan aracın veya kiraya verilecek aracın kaskolu olması da önemli bir durumdur.

Hususi  ve kiralık araçlarda herhangi bir kaza,yangın ve diğer istenmeyen kötü durumların olması neticesinde ortaya çıkan maddi zararın karşılanması ve bu zarardan en düşük şekilde etkilenmek için araçlar düzenli olarak kasko yapılmalıdır.Kasko hayat kurtaramasa da,kasko aracın maddi zararını karşılayarak aracı bir nebze kurtarmış olmaktadır.

oto kiralama kasko

oto kiralama kasko

Oto kiralama firmaları araçlarını kaskolatarak,olabilecek herhangi bir olumsuz durumlarda üzerlerinde ki yükü kasko şirketlerine atmaktadırlar.Kaskolu aracın karıştığı bir trafik kazasında,eğer araç sürücüsü hatasız ise kasko aracın belirlenen limitden kaza zararını karşılamaktadır.Ve bunun gibi belirli şartlara dayanarak belirli durumlarda kasko kurtarıcınız olmaktadır.Buda oto kiralama da kaskonun önemini gözler önüne sermektedir.

Kiraladığınız aracın mutlaka kaskolu olmasına dikkat etmelisiniz ki,istenmeyen durumlarda problem yaşamayın.Tabi ki de kaskodan faydalanabilmek için kiraladığınız araç ile trafik kural ihlali yapmamış olmanız gerekmektedir.

Kısaca kasko dışı kalıcak hallerden bir kaçı;

Alkollü trafik kazaları

Ehliyetsiz olarak araç kullanırken karışılan kazalar.

Kazaya sebebiyet verecek derece de kaza da kusurlu bulunmak gibi bazı durumlarda kasko sözleşmesinde değişkenliğe göre bir hak sahibi olamazsınız.

Oto kiralama firmaları genel olarak araçlarının kaskolarını yaptırmaktadır.Lakin siz her ihtimale karşın,aracı kiralayacağınız firmadan aracın kaskosu hakkında bilgi almalısınız.Eğer aracın herhangi bir kaskosu yoksa,aracı kiralamamanız sizin faydanıza olucaktır.

 

Bakınız; https://www.antalyarentacar-tr.com/antalya-havalimani-rent-a-car

 

Antalya oto kiralama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

pubg mobile uc | Lastik fiyatları | metin2 pvp server | ko-cuce | kepez duvar kağıdı | ehliyet sınav soruları çöz