May 14, 2021

www.antalyarentacar-tr.com

Antalya rent a car araç kiralama
rent a car antalya

Rent a car Antalya

Antalya, en eski yerleşim birimi olmasının yanı sıra, en kalabalık şehirlerden bir tanesidir. Antalya’nın merkezi, tüm bölgelere ulaşımı kolay olan bir yerdir. Antalya rent a car firmaları sayesinde kullanacağınız kalitede bir aracı kiralayarak, hastanelerden üniversitelere, iş yerlerinden gelişmiş sanayi bölgelerine kadar birçok alana ulaşım sağlayabilirsiniz.

 
İş toplantıları için, uzun seyahatlerde, özel günlerde, iş gezilerinde veya tatil amaçlı olarak ihtiyacınız olan her türlü zamanda, size güven veren, aracı kendi aracınız gibi güven içerisinde kullanabileceğiniz ve size en uygun olan araçlar sağlayabilen araç kiralama firmamızdan faydalanabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan firmamız, sizlere sadece bir kez değil, her ihtiyaç duyduğunuz araç kiralama konusunda hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Firmamız bünyesinde bulunan araçlarımızın bakımları zamanında yapılmakta ve sizlerin güven içerisinde seyahat edebilmesi için her türlü konfor ve esasları sağlamaktadır.

 

Antalya, genellikle yaz aylarında çok fazla turist ağırlayan bir şehirdir. Kış aylarında da iş görüşmesi ya da kısa seyahatler yapmak isteyen herkesi ağırlayan Antalya, en çok havalimanı ile turistlerini ağırlıyor. Bu durumda şehir trafiğine takılıp kalmaktansa, kendi arabanızmış gibi tercih edebileceğiniz marka ve modeldeki kiralık araçları kullanmanız tavsiye edilir. Antalya oto kiralama firması, sizin ihtiyacınıza uygun olan aracı hazırlar ve teslim eder. Kiralama süreci hakkındaki uymanız gereken tüm kurallar size firma çalışanları tarafından aktarılacaktır.

 
Antalya rent a car ,Araç kiralama hizmeti, sadece birkaç günlük veya haftalık olarak değil, yıllık gibi uzun süreli kullanımlar için de verilmektedir. Günümüzde yalnızca bireyler değil aynı zamanda firmalar ve şirketler de araç ihtiyaçlarını, yeni araç satın almak yerine, çok daha az maliyetli ve avantajlı bir yöntem olan araç kiralama hizmeti alarak da sağlamaktadır. Antalya rent a car , Aracı satın alma maliyetleri, sigorta ve kasko maliyetleri, tamir amortisman giderleri ve vergisel dezavantajlar düşünüldüğünde, şirketler ihtiyaç duydukları zaman içerisinde veya sürekli olarak araç kiralama alanına yönlenmektedir.

 

rent a car antalya

rent a car antalya

 Rent a car Antalya firması sayesinde bir firmanı kiralayacağı araçlardan sağlayacağı avantaj, bakım ve servis maliyetlerinin olmaması, yüksek kilometreli araçların istenilen zamanda değiştirilebilmesi, araç kasko, sigorta ve teknik servis maliyetlerini üstlenmemeleri, yüksek yatırım maliyetlerinden uzak kalmaları olarak sayılabilir. Bu durumlar aynı zamanda, bireysel ihtiyaçlar adına araç kiralamak isteyen müşterilerimiz için de bir avantaj sayılmaktadır.Rent a car Antalya Günlükten haftalığa, dönemsel kiralamadan yıllık kiralamaya kadar kiralama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Kurumsal veya bireysel bütün araç kiralama taleplerinizi, zamanında ve itina ile yerine getiriyoruz. Antalya ucuz araç kiralama hizmeti sayesinde istediğiniz vites ve yakıt özelliklerinde aracınızı dilediğiniz süre içerisinde kiralayarak, güvenle sürüş yapabilirsiniz.

Oto kiralama da kesintisiz hizmet

Antalya oto kiralama firması, hem kısa hem de uzun süreli araç kiralama hizmeti sunmaktadır. En kısa araç kiralama süresi 24 saat iken, en uzun araç kiralama süresi de en az 30 günden başlamaktadır. Aracı uzun süre kiralamak istediğiniz zaman, firmamız tarafından sizlere özel indirim prosedürü uygulanabilir. 7/24 kesintisiz hizmet veren firmadan kiraladığınız aracı, belirttiğiniz günde getirmeniz gereklidir. Araç, belirlenen saatte getirilmezse, geç kalınan her dakika için belli bir ücret tahsis edilecektir.
Rent a car Antalya ,Aracı kiralayacak olan kişilerin, ehliyet çeşitlerine göre en az 24 ve 26 yaşlarını doldurmuş olmaları ve en az 3 sene ehliyeti aktif olarak kullanıyor olmaları gerekmektedir. Aracı kiralayan kişi, aracı başka bir kişiye kullandırmamalıdır. Bu durum ancak, sözleşmede ikinci bir kişinin adı geçiyorsa geçerli sayılacaktır. Aksi taktirde yapılacak herhangi bir kazada sigortalar geçersiz sayılacaktır. Aracı kiralayan kişi, trafik kurallarına uymadığı taktirde, uygulanacak olan trafik cezaları ve tüm yasal sorumlulukları kabul etmiş sayılacaktır. Firmaya ulaşan mali trafik cezaları, sürücüye yansıtılacaktır. Rent a car Antalya’dan ,Aracı kiralayan kişi, aracı kötü kullanımdan kaçınır ve sözleşmede yer alan tüm kurallara uyarsa, aracın sigortası geçerli olacaktır. Antalya’da araç kiralama hizmeti almak için 7/24 açık olan firmayı tercih edebilir, onlarca marka ve modeldeki aracı seyahatleriniz için kullanabilirsiniz.

 

Antalya rent a car

One thought on “Rent a car Antalya”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

pubg mobile uc | Lastik fiyatları | metin2 pvp server | ko-cuce | kepez duvar kağıdı | ehliyet sınav soruları çöz | leke kremi